Reklama

Plenerowe zakończenie roku szkolnego w Żywcu pełne sportu i muzyki

Na Stadionie Lekkoatletycznym w Żywcu odbyła się druga edycja plenerowego zakończenia roku szkolnego organizowana przez Młodzieżową Radę Powiatu Żywieckiego. Uczniowie z różnych szkół mogli wspólnie powitać wakacje, biorąc udział w licznych atrakcjach sportowych i regionalnej muzyce kapeli góralskiej. Wydarzenie sprzyjało integracji i promocji młodzieżowej aktywności.

Plenerowe zakończenie roku szkolnego w Żywcu

Na Stadionie Lekkoatletycznym w Parku Miejskim w Żywcu odbyła się druga edycja plenerowego zakończenia roku szkolnego, przygotowanego przez Młodzieżową Radę Powiatu Żywieckiego. Wydarzenie przyciągnęło wielu uczniów, którzy wspólnie powitali wakacje i skorzystali z przygotowanych atrakcji.

Uroczyste rozpoczęcie wydarzenia

Imprezę oficjalnie otworzyli przedstawiciele samorządu. Uczestników przywitali Starosta Żywiecki Adrian Midor, Wiceburmistrz Żywca Marek Czul oraz zaproszeni goście. W swoich wystąpieniach mówili o aktywności młodych ludzi i ich zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności, odnosząc się także do działań podejmowanych przez uczniów w minionym roku.

Reklama

Muzyczna i sportowa oprawa spotkania

Za muzyczną oprawę odpowiadała Kapela Góralska z Rycerki, która nadała spotkaniu charakter regionalnego święta. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Uczniowie brali udział w biegach i konkurencjach sprawnościowych, a dużą frekwencją cieszyło się przeciąganie liny, a także różne gry zespołowe i zabawy integracyjne.

Przebieg imprezy na stadionie

Całość wydarzenia poprowadził Radny Powiatu Żywieckiego Paweł Żygliński, który na bieżąco zachęcał uczestników do udziału w kolejnych konkurencjach oraz wspólnej zabawy na stadionie. Plenerowe zakończenie roku szkolnego stało się okazją do spotkania młodzieży z różnych szkół i miejscowości powiatu, co sprzyjało integracji i wymianie doświadczeń między uczniami.

Reklama

Rola młodzieży i podsumowanie roku

Plenerowe zakończenie roku szkolnego było z jednej strony świętowaniem rozpoczęcia wakacji, z drugiej pokazem aktywności młodych mieszkańców powiatu. Inicjatywa pokazuje rolę Młodzieżowej Rady Powiatu Żywieckiego w przygotowywaniu wydarzeń adresowanych do młodzieży. Na zakończenie przedstawiciele samorządu podziękowali Młodzieżowej Radzie Powiatu Żywieckiego za organizację przedsięwzięcia oraz pogratulowali uczniom ukończenia kolejnego roku nauki, życząc im bezpiecznych, pełnych odpoczynku i niezapomnianych wakacji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo tuzywiec.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości